Loading...
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش.

فیلم (18+): گناه اصلی / Original Sin (پخش آنلاین+دانلود)اخطار 18+:
این فیلم دارای صحنه هایی است که ممکن است برای اشخاص زیر 18 سال مناسب نباشد

ژانر: درام،عشقی

خلاصه:
مردی به نام وارگاس ساکن کوبا طی مکاتباتی قرار است با زنی به نام جولیا که از آمریکا به کوبا می آید ازدواج کند. زن قرار نیست زیبا باشد، اما بسیار زیباست و مرد هم بر خلاف چیزی که برای زن نوشته بود، فردی متمول و دارا است. ازدواج سر می گیرد و مرد برخلاف شناخت اولیه از خود، شدیدا عاشق و دلباخته زنش می شود و همه چیز را برای وی مهیا می بیند و حتی حسابهای بانکی خود را به نام وی می سازد. همه چیز زیبا و رویاییست تا زمانی که سر و کله کاراگاهی فرستاده شده از جانب خواهر جولیا (زن) سر می رسد. جولیا به ناگهان ناپدید می گردد و البته حسابهای میلیونی مرد را هم قبلا خالی می کند. مشخص می شود که جولیای واقعی در زمانی که بر روی کشتی بوده، به قتل رسیده. مرد تصمیم به پیدا کردن و قتل جولیا قلابی می گیرد و کارآگاه نیز وی را همراهی می کند. اما کاراگاه مخفیانه گلوله های مشقی  را جایگزین  گلوله های واقعی اسلحهء وارگاس می کند. همانشب وارگاس، جولیای قلابی را در حال لاس زدن با پیرمردی متمول پیدا می کند، پس به قصد کشتن جولای قلابی وارد اتاقش در هتل گردیده و کمین می کند، اما ....این مطلب را به اشتراک بگذارید :

1 نظرات:

ارسال یک نظر

دوستان عزیزی که مایل به درج نظرات خود در رابطه با این پست و یا وبلاگ هاتی پاتی می باشند، توجه داشته باشند که :

1. لطفا نامی را برای خود در نظر بگیرید که با آن نام در وبلاگ شناخته شوید. می توانید این نام را در انجمن وبلاگ نیز به عنوان نام کاربری خویش ثبت کنید تا بنده نیز با شناخت از صحبتهای قبلی به شما جوابگو باشم

2. بنا به اعتقاد به اصل آزادی بیان، من در اینجا به شما اجازه گذاشتن هرگونه نظرو اظهار نظری را می دهم و شما نیز با توجه به تربیت خانوادگی خود می توانید هر چیزی که خواستید بنویسید.
فقط و فقط لینک به وبسایتهای آلوده و اسپمها از بخش نظرات خذف می شوند.

3. در انتها توجه داشته باش که به قول شادروان "رضا فاضلی"، هر فحشی که بدی، 10 برابرش را به پدر و مادر و جد و آبادت حواله می دهم و 100 برابرش را به اون محمد و علی راهزن و بچه باز و زنباره و کل توله هایی که پس انداختن.

حالا مختاری که هر چی دلت می خواد بگی

 
بالا